Pokladna a vstupenky

Pokladna Divadla Archa

Otevírací doba: Po – Pá   10.00 – 16.00
a vždy 2 hodiny před začátkem akce

 

Do Archy bezpečně (covid-19 info)

Vážení diváci,

na základě rozhodnutí vlády již není od 10. února potřeba předkládat očkovací certifikáty či potvrzení o prodělání covid-19 při vstupu do divadla. Od 14. března pak již není nutné používat uvnitř divadla respirátor ani roušku.

Věříme i nadále ve vzájemnou ohleduplnost. Pokud se tedy necítíte dobře, odložte prosím návštěvu Divadla Archa na později. Na vaše dotazy ohledně vstupenek rádi odpovíme na adrese pokladna@divadloarcha.cz.

Děkujeme vám za spolupráci při vytváření bezpečného kulturního prostředí a těšíme se na vaši návštěvu!

 

Kontakt

T: +420 221 716 333 / E: pokladna@divadloarcha.cz

Naši pokladnu najdete v pasáži Paláce Archa, Na Poříčí 26, Praha 1 - mapa

V pokladně Divadla Archa přijímáme většinu typů platebních karet a poukázky společnosti Sodexo Pass a Edenred. Využít můžete také program Benefit Plus.

 

Vstupenky / předprodej a rezervace

Vstupenky na naše akce můžete zakoupit nebo rezervovat na našem webu přímo u dané akce v programu, nebo na stránkách GoOut.cz

Důležitá upozornění

Upozornění: možnost online nákupu vstupenek končí 2 hodiny před začátkem akce. Platnost rezervace vstupenek je 4 dny, nejpozději však do 1 dne před akcí. V den akce již rezervovat nelze. Z technických důvodů může být lhůta pro rezervaci u vybraných akcí zkrácena. 

Zaplacené vstupné se nevrací, pokud není akce zrušena ze strany pořadatele.

Prosíme, choďte včas! Po začátku představení již není možný vstup do sálu.

Rezervace vstupenek není možná na žadný termín Veřejného natáčení Show Jana Krause. 

 

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky můžete zakoupit v pokladně Divadla Archa. Platnost poukázky je jeden rok od data zakoupení na představení v produkci Divadla Archa.

 

Slevy

Slevy poskytujeme na představení a akce pořádané v produkci Divadla Archa. Slevy na ostatní akce jsou určeny dle smluvních podmínek se spolupořadateli.

Studentská sleva —  na základě předložení platného studentského průkazu při vstupu na představení
Sleva pro seniory — pro diváky starší 65 let (ve stejné výši jako studentské vstupné)
Zdravotně postižení s průkazem —  ZTP-P: vstupenka za 0,- Kč, doprovod - 50% z ceny vstupenky / ZTP: 50% z ceny vstupenky
Držitelé karty Sphere Card — sleva 10%. Více na www.sphere.cz
 

#Studovna

Sleva pro studenty uměleckých a uměnovědných oborů - omezený počet vstupenek na produkce Divadla Archa za 50,- Kč / na základě předložení dokladu o studiu a registraci emailové adresy do programu #Studovna v pokladně Divadla Archa.

 

Předplatné — Archa.Kredit

Chcete chodit na představení v Divadle Archa za skvělé ceny? Předplaťte si vstupenky do Archy na rok dopředu a užijte si představení se slevou až 50 %!

S Archa.Kreditem si kupujete vstupenky s výraznými slevami pro sebe nebo skupinu přátel (až 10 vstupenek na jedno představení). Archa.Kredit kartu můžete zakoupit pro Vaše blízké i jako dárek. Archa.Kredit můžete využít na představení v produkci Divadla Archa.

2000 Kč – sleva 20%
3000 Kč – sleva 30%
4000 Kč – sleva 40%
5000 Kč – sleva 50%

Pro více informací kontaktujte naši pokladnu.

 

Nákup na fakturu

Pokud si přejete provést platbu za vstupenky fakturou, pošlete nám vaše fakturační údaje na e-mail: pokladna@divadloarcha.cz, nebo můžete fakturou zaplatit vstupenky online přímo přes Goout.

Fakturační údaje Divadla Archa

Divadlo Archa, o. p. s.
Na Poříčí 26, 110 00 Praha 1
IČO: 26723000, DIČ: CZ 26723000

Bankovní spojení

ČSOB - Pobočka Praha, Na Poříčí 24, Praha 1
č. ú. 182355717/0300